Zamknij

Spotkanie ws. „Centrum Wisła”

09:26, 13.03.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu na temat „Centrum Wisła”. Wydarzenie zaplanowano w najbliższy poniedziałek, 19 marca o godz. 17.00 w sali 301 Urzędu Miejskiego.

Przypomnijmy, budowę obiektu biznesowego oraz zorganizowanie prawie półtorahektarowego terenu nad Wisłą planuje Grudziądzki Park Przemysłowy. Spółka rozpoczęła już starania o pozyskanie na ten cel unijnego wsparcia. Budynek ma być w pełni oszklony. Otwarty na Wisłę. Na parterze ma być sala konferencyjna na około 150- 200 osób oraz zaplecze gastronomiczne w postaci restauracji. Tu mają także znajdować się laboratoria służące firmom do pracowania nad nowymi produktami oraz ich prezentowania kontrahentom. Szacunkowy koszt tej inwestycji to ok. 14 mln. zł. 

Podczas spotkania w Ratuszu zostaną zaprezentowane m.in. wizualizacje Centrum, a także szeroko omówione zostaną funkcje tego budynku oraz plany związane z zagospodarowaniem zieleni i powstaniem w jego sąsiedztwie obiektów służących rekreacji i wypoczynkowi.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone