Olimpia Grudziądz wygrywa na wyjeździe z Unią Janikowo

21:00, 04.09.2021 J.R Aktualizacja: 21:00, 04.09.2021
Skomentuj

W 6 kolejce rozgrywek III ligi grupy 2 Olimpia Grudziądz wygrywa na wyjeździe z Unią Janikowo 1:0

Zwycięską bramkę zdobył Tomasz Kaczmarek 47'

Po dzisiejszym spotkaniu Olimpia Grudziądz umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 18pkt.

Kolejne spotkanie grudziądzanie zagrają u siebie z Kotwicą Kołobrzeg.

(J.R)

twitterTwitter

komentarz(7)

Rodak Rodak

5 0

Olimpia, tak trzymac , w przyszlym sezonie widze Was w 2 - iej lidze , tam jest wasze miejsce . P. Glamowski i radni m.Grudziadza , zarezerwowac dla klubu troche kasy. Bravo dla mlodego coacha . 23:39, 04.09.2021

4 0

Fragment opisu meczu z portalu piłkarskiego : W sobotnie popołudnie pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem bezbramkowym, choć goście mieli najlepszą możliwą okazję w postaci rzutu karnego w 25 ' meczu, ostatecznie obronionego przez Gracjana Fabiszewskiego, bramkarza Unii. Czas pokazał, że najważniejsze wydarzenia dla losów meczu miały miejsce tuż po przerwie. Od razu po wznowieniu gry bramkę dla Olimpii zdobył bowiem Tomasz Kaczmarek. Cios zadany tuż po przerwie okazał się być ciosem decydującym - Grudziądzanie utrzymali prowadzenie już do końca meczu i odnieśli tym samym siódme zwycięstwo z rzędu. 👍 Jestem ciekaw a może ktoś, coś wie, może oglądał mecz w necie ???, który zawodnik Olimpii nie strzelił karnego ??? 😠😡 08:08, 05.09.2021

Odpowiedz

inne mediainne media

2 0

Wystarczy zajrzeć na inne media lokalne. Karnego nie strzelił Marcin Warcholak 12:11, 05.09.2021