Olimpia Grudziądz przegrywa na wyjeździe z Miedzią Legnica

22:32, 09.05.2018 J.R Aktualizacja: 09:18, 10.05.2018
Skomentuj

Po słabej pierwszej części meczu w 41. minucie Filip Jazvić dał prowadzenie Olimpii. Centra w pole karne i zawodnik z Grudziądza celnie uderza głową. W 64 minucie Wojciech Łobodziński dobił piłkę obronioną przez bramkarza Olimpii i zdobył wyrównanie. Na trzy minuty przed końcem meczu zwycięskiego gola dla Miedzi zapewnił Rafał Augustyniak. Duże zamieszanie w polu karnym Olimpii i obrońca Miedzi wbił piłkę do bramki. Tym samym ustanowił wynik meczu 2:1 dla Miedzi Legnica.

Po 30 kolejkach grudziądzanie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów i są w strefie spadkowej do II ligii.

Kolejne spotkanie w sobotę 12 maja w Grudziądzu z Puszcza Niepołomice, która zajmuje 12 miejsce w tabeli z 38 punktami.