Zamknij

Jutro rusza strefa kibica w Grudziądzu

20:28, 13.06.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Z tej okazji zostanie uruchomiona strefa kibica, która będzie zlokalizowana na terenie klubu KS STAL w Grudziądzu.Pierwszy mecz jutro o 17.00 Rosja - Arabia Saudyjska.

Transmisja będzie obejmować wszystkie mecze. Wstęp na strefę będzie bezpłatny. Nie przewiduje się sprzedaży alkoholu w ramach strefy, jednakże na terenie klubu funkcjonuje kawiarnia SET. Można będzie skorzystać z krzesełek, jednakże w przypadku dużej ilości osób zapraszamy również z własnym kocykiem do wspólnego kibicowania na murawie. 

Z okazji uruchomienia strefy kibica w dniach, kiedy będzie grała polska drużyna z Al. 23 Stycznia będzie można dojechać do Mniszka autobusem miejskim. Przejazd będzie bezpłatny. Autobus ma mieć na wyświetlaczu z przodu STREFA KIBICA. 

Rozkład jazdy tego autobusu:

Po meczu można wrócić tym samy autobusem.

Wszystkie 64 mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 będą emitowane na dwóch głównych antenach Telewizji Polskiej; TVP 1 i TVP 2. Dodatkowo wszystkie mecze będą pokazane na antenie kanału TVP SPORT, który od 7.06.2018 jest dostępny w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (MUX3). Mniej więcej połowa meczy będzie pokazywana na „Jedynce” i druga połowa na „Dwójce”. Nawet w trzeciej kolejce fazy grupowej, gdy dwa mecze będą się zaczynać o tej samej porze: jeden będzie emitowany w TVP 1 , drugi – w TVP 2 – w tym czasie na TVP Sport będzie tzw. transmisja łączona. Mundial w Rosji zajmie w antenach otwartych (TVP1, TVP2) ok. 250 godzin; w TVP Sport – ok. 500 godzin! 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone