Zamknij

Piłkarze Olimpii wygrywają sparing w Elblągu

14:23, 04.07.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Zawodnicy drugoligowej Olimpii mają za sobą kolejny mecz sparingowy. Tym razem na boisku w Elblągu ograli swoją imienniczkę 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył jeden z testowanych graczy. 

W szeregach grudziądzkiego zespołu wystąpiło kilku zawodników testowanych. Nieoficjalnie mówi się, że w "Biało-zielonych" barwach sprawdzani są m.in. Michał Dawidowicz z Siarki Tarnobrzeg, Sebastian Kobiera z Sokoła Aleksandrów Kujawski, Daniel Widz z Polonii Warszawa, czy też Arsenij Procyszyn z Cuiavii Inowrocław. 

Wiadomo za to, że kolejnym wzmocnieniem Olimpii na nowy sezon został Robert Ziętarski. 24-letni ofensywny pomocnik wiosną występował w Gwardii Koszalin. W 13 spotkaniach na szczeblu drugoligowym bramkarza rywali pokonał 10 razy. 

Klubowi działacze zadbali również o administrację. Nowym dyrektorem grudziądzkiego zespołu został Robert Graf, który przed laty pracował m.in w Śląsku Wrocław jako trener grup młodzieżowych, a także w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej. Robert Graf będzie pełnił także funkcję dyrektora piłkarskiej akademii. 

Nowe kluby znajdują sobie z kolei ci piłkarze, którzy już pożegnali się z drugoligowcem. Robert Candrea będzie występował w CS Sportul Snagov, Miha Goropevsek trafił do Wołynia Łuck, Mateusz Klichowicz wzmocnił Sandecję Nowy Sącz, Kamil Kurowski zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami zasilił szeregi GKS-u Katowice, a Michael Olczyk przeniósł się do Piasta Gliwice. Z grudziądzkim zespołem pożegnał się również Patryk Królczyk.  

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone