Olimpia Grudziądz przegrywa z Siarką Tarnobrzeg - fotorelacja

20:00, 24.11.2018 J.R Aktualizacja: 20:01, 24.11.2018
Skomentuj

Zakończyło się ostatnie spotkanie Olimpii Grudziądz w rundzie jesiennej przed własną publicznością. Nic nie zapowiadało, że grudziądzanie przegrają to spotkanie tym bardziej, że już na początku meczu prowadziła 1:0 po samobójczej bramce Jakuba Głaza.

Tak też zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie Siarka remisuje już w 47 minucie po bramce Krzysztofa Ropskiego.Kolejną bramkę Olimpia straciła w 77. minucie po strzale Dawida Kubowicza. Zawodnicy Olimpii starali się jeszcze odwrócić losy spotkania i dzięki bramce Mateusza Marca w 84. minucie spotkania zdołali wyrównać. Niestety już 86. minucie Siarka ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Mateusza Janeczko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3 dla Siarki Tarnobrzeg.

Kolejne spotkanie Olimpia Grudziądz zagra na wyjeździe z Radomiakiem Radom

Po dzisiejszej kolejce Grudziądzanie zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów.