Piłkarze Olimpii sprowadzeni na ziemię

20:20, 24.04.2019 ŁP Aktualizacja: 06:46, 25.04.2019
Skomentuj

Bez punktów z wyjazdu do Wejherowa wracają piłkarze Olimpii. Grudziądzanie przegrali niespodziewanie z miejscowym Gryfem 0:3.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w początkowej fazie meczu. Już w 10. minucie Mikołaja Brylewskiego pokonał Maciej Koziara. Pozostałe dwa trafienia wejherowianie zaliczyli po zmianie stron.

Najpierw w 55. minucie podwyższył Łukasz Pietroń. Na 120 sekund przed końcem Olimpię z rzutu karnego dobił Krzysztof Wicki.

"Biało-zieloni" po tej porażce stracili pozycję wicelidera tabeli. Za chwilę mogą również "wylecieć" ze strefy awansu. Wszystko zależy od meczu Widzewa Łódź.

Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka szansę na rehabilitację dostaną już w najbliższą sobotę przed własną publicznością. Do naszego miasta na mecz z Olimpią przyjeżdża ROW Rybnik.

Gryf Wejherowo 3-0 Olimpia Grudziądz
Maciej Koziara 10, Łukasz Pietroń 55, Krzysztof Wicki 88 (k)

Gryf: 1. Dawid Leleń - 7. Paweł Brzuzy, 5. Paweł Ewertowski, 10. Krzysztof Wicki, 11. Mateusz Goerke - 8. Robert Chwastek (90, 3. Fabian Kątny), 21. Łukasz Pietroń, 15. Piotr Kołc, 20. Maciej Koziara (82, 6. Oskar Sikorski), 16. Oskar Ryk (81, 22. Mateusz Węsierski) - 9. Dawid Rogalski (76, 14. Paweł Czychowski).

Olimpia: 31. Mikołaj Brylewski - 25. Damian Ciechanowski, 28. Ivan Očenáš, 4. Matic Žitko, 6. Ariel Wawszczyk - 22. Kacper Skibicki (46, 17. Mateusz Marzec), 21. Maciej Kona (84, 8. Mikołaj Gabor), 66. Piotr Witasik (46, 70. Konrad Handzlik), 11. Robert Ziętarski, 7. Tiago Alves - 27. Przemysław Kita (63, 23. Germán Ruiz).

(ŁP)

twitterTwitter

komentarz(2)

NemoNemo

1 0

Pozostały do końca rozgrywek 4 mecze : z Rowem, Resowią, Widzewem i Elaną. Będzie bardzo ciężko z tą grą jaką prezentują w ostatnim czasie wejść do pierwszej trójki z czwartej pozycji na jaką Olimpia spadła z drugiego miejsca. Ze Stalą 40 minut grali z przewagą zawodnika a pod koniec meczu z przewagą 2 zawodników i nie strzelili bramki !!! Ludzie o czym tu mówić... Totalna bezradność. Kondycyjnie to przewracają się o swoje nogi... Nic dziwnego że tak skończył się mecz z Gryfem. Musieli by wygrać teraz te 4 mecze co wydaje się nie możliwe aby co 3 - 4 dni rozgrywać mecz i jeszcze wygrać. Tyle meczy za nimi, grali z najsłabszymi z końca tabeli... była okazja nazbierać punktów, które teraz by się bardzo przydały. Moim skromnym zdaniem raczej nie awansuja do I ligi, może nawet spadną z 4 na niższą pozycję w tabel. Ciśnie się na usta znany cytat z Wyspiańskiego " Miałeś chamie złoty róg... ostał Ci się ino sznur " Przykre, ale prawdziwe... obym się mylił... 08:08, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

Helena KarasHelena Karas

0 1

Witajcie ludzie. Nazywam sie Helena Karas z Pragi 8. Otrzymalem pozyczke w wysokosci 15 000 000 CZK Pan Peter Krajcovic za nieruchomosc w Pradze 2. Wlasciwy e-mail pana Krajcovica to [email protected]. Jego pozyczka jest w 100% gwarantowana. Skontaktuj sie z nim, jesli nadal szukasz pozyczki. 16:28, 25.04.2019