Zamknij
REKLAMA

Mecz Olimpii Grudziądz z Podbeskidziem bez udziału kibiców

21:20, 10.03.2020 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Sobotnie spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała odbędzie się bez udziału publiczności.

Decyzja podjęta została w porozumieniu z władzami Urzędu Województwa, które wystosowały dzisiaj następujący komunikat:

Szanowni Państwo, Organizatorzy i Uczestnicy imprez masowych

Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności. Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa mimo otrzymania stosownego zezwolenia nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie na podstawie art. 34a ww. ustawy.

Z poważaniem Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz

Ponadto podobne decyzje rekomendowane są również przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Sportu.

W związku z powyższą decyzją wstrzymana została sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Osoby, które już zakupiły wejściówkę – mogą dokonać jej zwrotu w Sklepie Kibica.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

FymelFymel

2 0

No i dobrze, że bez udziału kibiców... ludzie nie będą się denerwować i patrzeć na beznadziejną grę Olimpii i tak dostaną totalne baty od Podbeskidzia... bo oni są na 1 miejscu w tabeli !!! Będzie pretekst i tłumaczenie trenera... po meczu ... bez dopingu kibiców słabo się grało... itd... bo złej baletnicy to i majtki przeszkadzają...ha ha ha..... 08:19, 11.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EliatEliat

0 0

A co z ochrona oni tez nie beda na meczu 08:52, 11.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone