Zamknij
REKLAMA

Turniej Nice Cup w Grudziądzu. Zawody przeniesiono z Chorzowa

09:54, 11.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj o godz. 16.30 na stadionie przy ul Hallera 4 odbędzie się młodzieżowy turniej z cyklu Nice Cup. VII runda zawodów szkoleniowych przeniesiona została przez władze polskiego żużla z Chorzowa do Grudziądza.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch klasach – 500cc i 250cc. Nie zabraknie zawodników z Grudziądza. Wystartują: Damian Lotarski, Denis Zieliński oraz Kacper Łobodziński. Każdy z uczestników turnieju otrzyma od organizatora przed zawodami po jednej oponie DeliTyre, na której będzie musiał obowiązkowo startować. Zwycięzca finału otrzyma voucher na części do motocykli na kwotę 500 zł netto. Drugi wzbogaci się o voucher na kwotę 300 zł netto , a trzeci – 200 zł netto. Dodatkowo żużlowcy otrzymają pamiątkowe puchary.

Między wyścigami rozegrany zostanie Memoriał Władysława Pietrzaka – zasłużonego działacza GKSŻ. Udział w nim weźmie czterech zawodników, w tym… jedna kobieta – Monika Nietyksza z Car Gwarant Startu Gniezno. Zwycięzca Memoriału otrzyma voucher na części do motocykli na kwotę 500 zł netto  i puchar. Pozostałe miejsca na podium nagrodzone będą oponami.

Zapraszamy na Hallera 4 we wtorkowe popołudnie! Pierwszy wyścig planowany na godzinę 16:30, a wstęp na stadion jest bezpłatny.

Lista startowa – klasa 500cc:

1. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno)
2. Piotr Gryszpiński (Euro Finnance Polonia Piła)
3. Mateusz Pacek (Kolejarz Opole)
4. Aleks Rydlewski (Get Well Toruń)
5. Krystian Iwański (Euro Finnance Polonia Piła)
6. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
7. Mateusz Tudzież (ROW Rybnik)
8. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz)
9. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz)

10. Michał Curzytek (Stal Rzeszów)
11. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz)
12. Aureliusz Bieliński (Stal Rzeszów)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone