Zamknij
REKLAMA

MRGARDEN GKM Grudziądz podpisał porozumienie z wszystkim zawodnikami

08:30, 08.05.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Jak informuje MRGARDEN GKM na swojej stronie - wszyscy zawodnicy z kadry MRGARDEN GKM zdecydowali się podpisać aneks do renegocjowanych kontraktów i będą do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego w zbliżających się rozgrywkach PGE Ekstraligi. Ostatnim zawodnikiem, który czwartkowy późny wieczór złożył podpis pod nową umową z naszym klubem jest Przemysław Pawlicki.

Minął ostatni dzień okresu transferowego wyznaczonego przez władze Speedway Ekstraligi. Wszyscy żużlowcy najsilniejszej ligi świata, aby móc rozpocząć start w rozgrywkach już 12 czerwca zostali zobowiązani do zawarcia porozumień z klubami o nowych warunkach finansowych, które spowodowane są obecną sytuacją z pandemią koronawirusa oraz nowymi zasadami, które mówią m.in. o rozgrywaniu meczów bez udziału kibiców. W przypadku żółto-niebieskich możemy potwierdzić, że do porozumienia z działaczami MRGARDEN GKM doszli wszyscy zakontraktowani w listopadzie zawodnicy.

Teraz przed naszymi obcokrajowcami okres 14-dniowej kwarantanny w Polsce. Przejdą go Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre oraz Roman Lakhbaum. Po zakończeniu czasu izolacji cała drużyna i sztab szkoleniowy przejdą testy na obecność koronawirusa, a gdy wyniki okażą się negatywne – będzie można rozpocząć treningi na torze. (GKM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

FymelFymel

2 3

Żużel... pył, smród i hałas... !!! Proponuję zawodnikom przesiąść się na motory żużlowe, ale elektryczne... cicho, bez smrodu... moc też total;na pozostanie tylko pył, który można z siebie zmyć he he he..... 13:01, 08.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

FansportuFansportu

1 1

Idiota 03:01, 10.05.2020


Jsn ziom Jsn ziom

1 0

Zuzel idzie w stronę piłki nożnej, myślę że za 3,4 lata będzie poziom kasy jak w klubach piłkarskich.
Zamiast sportu mamy wyścigi szczurów po kasę. 09:02, 17.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz