Zamknij
REKLAMA

Kup karnet na mecze MRGARDEN GKM Grudziądz w sezonie 2021

16:44, 17.12.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

18 grudnia o godzinie 12:00 rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze MRGARDEN GKM w sezonie 2021. Klub zdecydował się na nowe, obniżone ceny całorocznych wejściówek względem poprzedniego sezonu. Najtańsze dostępne są już od 180 złotych. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 stycznia.

Karnety można nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl. Sprzedaż obsługuje firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek mogą zachować swoje miejsce na stadionie. Szczegóły sprzedaży dostępne na oficjalnej stronie internetowej klubu www.gkm.grudziadz.net.

Klub GKM S.A. zastrzega iż w związku z pandemią COVID-19 i możliwością wiążących się z nią obostrzeń, zakupione miejsca obowiązują jedynie w przypadku możliwości wpuszczenia na stadion kompletu kibiców. W przypadku limitów miejsc np. 25% czy 50% zajętości stadionu, obowiązywały będą jedynie miejsca na strefach podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA