Zamknij
REKLAMA

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz to nazwa w sezonie 2021 dla grudziądzkiego klubu

13:01, 20.01.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – pod taką nazwą nasza drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2021. 

W środę 20 stycznia o godzinie 12:00 w siedzibie klubu przy ulicy Hallera 4 odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o zawarciu umów sponsorskich.  Do współpracy z GKM S.A. dołączyły dwie firmy, które są już od kilku lat znane w środowisku żużlowym. Teraz będą tytularnymi sponsorami żółto-niebieskich!

ZOOLeszcz to firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla zwierząt, działająca na rynku już od ponad 100 lat. Nasz nowy partner oferuje wszystko to, co potrzeba dla naszych zwierzaków: obroże, smycze, szelki, pejcze, kagańce, akcesoria dla gryzoni, kotów, wszelkie ozdoby i różne inne gadżety. Siedziba nowego partnera naszego klubu znajduje się w Bydgoszczy. 

DPV Logistic to firma transportowa zajmuje się logistyką i spedycją krajową na terenie całej Polski, a także transportem międzynarodowym w całej Europie. Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

HehHeh

5 2

Szkoda, że nie LESZCZE z GKM 19:11, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tadzio NorekTadzio Norek

4 1

Nie jesteśmy leszcze żeby brać nas w kleszcze. 20:41, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NemoNemo

2 3

Przebrać ich za małpki i niech jeżdżą na motorach jak w cyrku ... ha ha ha... normalne leszcze z zoo ha ha ha... 🙂🙂🙂🤣🤣🤣 08:08, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%