Zamknij
REKLAMA

KS Stal wygrywa kolejny mecz. Czy siatkarze zostaną w II lidze?

20:21, 06.04.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

KS Stal Grudziądz wygrywa na wyjeździe 3:2, po bardzo zaciętym meczu, z NTS Trójka Nakło. Tym samym zakończyły się rozgrywki siatkówki męskiej dla grudziądzan. Mimo doskonałej formy na początku sezonu i drugiego miejsca w tabeli nie udało się awansować do walki o pierwszą ligę. 

Z jednej strony szkoda braku awansu do pierwszej ligi siatkarzy z Grudziądza, bo było naprawdę blisko, ale z drugiej strony działaczom klubu KS Stal odpadł problem skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie startu zespołu w wyższej lidze. W tej chwili trwają analizy, czy klub mimo dobrych wyników sportowych, zdoła wystawić zespół w drugiej lidze, tak jak to było w latach ubiegłych.

Co jest przyczyna, że nagle pojawił się problem?

Problemem jest ilość środków finansowych, jakie zaproponował Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski na rok 2019. Mimo, że KS Stal Grudziądz szkoli najwięcej młodzieży ze wszystkich klubów w Grudziądzu miasto znacznie (o 50%) ograniczyło finansowanie klubu. Prezydent Maciej Glamowski wielokrotnie zapowiadał, że finansowanie sportu będzie w Grudziądzu transparentne, ale niestety nie ma to przełożenia w faktach. Słowo transparentność w ustach Macieja Glamowskiego straciło na znaczeniu. Pojawiła się polityka, szantaż i rozgrywki personalne. 

Więcej na temat finansowania sportu w Grudziądzu napiszemy wkrótce.

[ZT]72548[/ZT]

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone