Zamknij

MKS Grudziądz wysoko pokonał Jezioraka Iławę

20:24, 23.03.2019 ŁP Aktualizacja: 06:49, 24.03.2019
Skomentuj

W ślady piłkarzy Olimpii i Stali poszli również szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przed własną publicznością przekonująco pokonali zespół Jezioraka Iławę 45:30

Grudziądzanie swoją wyższość potwierdzali już w pierwszej połowie. Gdy zawyły syreny wieszczące o upłynięciu 30 minuty, na tablicy wyników widniał rezultat 24:18. Smutnym akcentem mogła być jednak kontuzja Aleksandra Piernickiego, który jeszcze przed przerwą z powodu urazu kolana musiał zejść z parkietu.

Szczypiorniści MKS-u po zmianie stron okazali się jeszcze skuteczniejsi pod bramką rywali. Z kolejnymi atakami grudziądzan nie radziła sobie obrona Jezioraka. Ostatecznie zawodnicy z naszego miasta wygrali 45:30.

Po tej wygranej MKS wciąż zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem grudziądzkich szczypiornistów będzie AZS UKW Bydgoszcz. To spotkanie zaplanowano na 30 marca o godzinie 19.