Zamknij

V Kryterium Uliczne o Nagrodę Grudziądza

07:48, 08.08.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższy piątek, tj. 10 sierpnia w godz. 16.00-20.00 na ulicach naszego miasta ścigać się będą kolarze. Wydarzenie pn. V Kryterium Uliczne o Nagrodę Grudziądza organizuje Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja „Stal”.

Kolarze w kategoriach: żak i żaczka, junior młodszy i juniorka młodsza, junior oraz elity kobiet jeździć będą na ul. Hallera między skrzyżowaniem ul. Hallera i ul. Żwirki a rondem Witolda Pileckiego. W wyścigu planowany jest udział ok. 200 zawodników z terenu całej Polski oraz zaproszonych ekip z Niemiec, Litwy, Łotwy, Rosji i Białorusi.

Impreza została ujęta w kalendarzu Polskiego Związku Kolarskiego. Punkty zdobyte przez zawodników zaliczane będą do challengeu Polskiego Związku Kolarskiego i Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym.

Przy tej okazji informujemy, że od godz. 15.00 zmieni się stała organizacja ruchu w ciągu ul. Hallera, na odcinku od ul. Bora-Komorowskiego do ul. Solidarności. W związku z potrzebą całkowitego wstrzymania ruchu pojazdów ten odcinek drogi zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania. Ponadto w ramach zmian w stałej organizacji ruchu, na ul. Smoleńskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z wjazdem i wyjazdem od strony ul. Chopina, podobna zmiana zostanie wprowadzona w ciągu ul. Cmentarnej, gdzie ruch realizowany będzie od strony ul. Parkowej i ul. Al. Żwirki.

Kierowcom zalecamy korzystanie z alternatywnych dróg objazdowych m.in. ulicami: Parkową, Drogą Łąkową, Chełmińska i Konarskiego.(UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone