Zamknij
REKLAMA

Szansa na remont budynku zaplecza Olimpii Grudziądz

10:10, 08.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Gmina-miasto Grudziądz została zakwalifikowana do przyznania dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - grupa II - zadania modernizacyjne - „Sportowa Polska”.

Nasze miasto w ubiegłym roku złożyło wniosek o wsparcie na remont budynku zaplecza i wolnostojącego budynku sanitariatów Stadionu Centralnego oraz remont zaplecza hali sportowej przy ul. Piłsudskiego. Projekt znalazł się na liście wniosków, które pozytywnie przeszły ocenę Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wskazano również propozycję dofinansowania inwestycji na poziomie 1 116 800 zł, z podziałem na 2 transze w: 2019 r. - 500 000 zł oraz 2020 r. - 616 800 zł.

Gdy tylko nastąpi podpisanie umowy o dofinansowanie, realizację tego zadania wpiszemy do uchwały budżetowej na ten rok - mówi Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Warto dodać, że zakres modernizacji obejmować będzie trzy obiekty:

  • zaplecze szatni z sanitariatami przy budynku hali sportowej oraz wymianę oświetlenia i sygnalizacji ppoż. na hali,
  • budynek sanitariatów ogólnodostępnych (wc, pomieszczenie techniczne),
  • budynek szatniowo-sanitarny, tzw. szatnię piłkarską - budynek wolnostojący od strony ul. Rapackiego (wc, łaźnie przy szatniach, pomieszczenia szatni).

Prace w szatniach, łaźniach, toaletach i na korytarzach obejmować będą: skucie tynków, płytek, czyszczenie sufitów, wymianę okien i drzwi, wykonanie nowych wygrodzeń pomiędzy prysznicami i kabinami wc, „biały montaż”, a także przebudowę instalacji elektrycznych, wod-kan., co i wentylacyjnych. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AdamAdam

0 0

Najlepsze jest to, że szatnie piłkarskie dla piłkarzy są stosunkowo nowe, natomiast szatnie w głównej hali nie widziały remontu od wielu lat. I to jest równość. 11:32, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone