Zamknij

Organizatorzy biegów Malinowskiego zaprezentowali koszulkę

14:37, 09.08.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Trwają przygotowania do 38. Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Organizatorzy na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawili projekt koszulki jaki będzie obowiązywał w tegorocznych biegach.

Zaprojektował ją grudziądzki artysta Mateusz Pawlik, znany pod pseudonimem „Las kresek”. - Interesuje mnie Grudziądz i architektura. Bardzo się cieszę, że zaproponowano mi udział w tym projekcie. Zastanawiałem się jak na grafice połączyć Bronka Malinowskiego i symbole Grudziądza. Postanowiłem, że przedstawię po prostu tego słynnego sportowca skaczącego ponad spichlerzami - mówi Mateusz Pawlik.

Przedstawili również szereg informacji na jakim są etapie jeżeli chodzi o organizacje biegów. Organizatorzy szacują, że w biegu głównym pobiegnie około tysiąca zawodników, ale do tego należy doliczyć biegi dzieci i młodzieży, których może być blisko 4tys.

Zapisy do biegu głównego już trwają, a wkrótce zostaną uruchomione zapisy dla dzieci i młodzieży. Zapisów można dokonać poprzez stronę www.Biegimalinowskiego.pl.

Podczas biegów będzie sporo atrakcji i pojawi się nowa klasyfikacja drużynowa.

Dla czytelników Grudziadz365.pl mamy również ciekawą propozycję. Dla tych co zarejestrują się do biegu i zarejestrują się w naszej drużynie Grudziadz365.pl każdy otrzyma naszą koszulkę z logo oraz będzie uczestniczył w klasyfikacji drużynowej dla której będą dodatkowe atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy, po rejestracji prosimy na maila podać rozmiar koszulki.

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone