Zamknij

Zawody pływackie Mali Mistrzowie. 12 medali zawodników z Grudziądza

21:34, 28.11.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 23 listopada 2019 roku na basenie przy ul. Sobieskiego 12 w Grudziądzu odbyły się zawody pływackie „Mali Mistrzowie”, których organizatorem był Grudziądzki Klub Pływacki „Orka”.

Do zawodów zgłosiło się 19. klubów sportowych z całego kraju m.in. z Gdańska, Lipna, Chojnic, Gdyni, Bydgoszczy, Człuchowa, Brodnicy, Kwidzyna, Malborka, Torunia, Mogilna, Iławy oraz Grudziądza. Byli to chłopcy, jak i dziewczęta w wieku od 7 do 13 lat, którzy rywalizowali w poszczególnych konkurencjach pływackich.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy z Grudziądza. W klasyfikacji medalowej zwyciężył UKS „Ruch” Grudziądz, który zdobył 8. złotych, 2. srebrne i 2. brązowe medale. Na drugim miejscu uplasował się MTS Kwidzyn z dorobkiem 4. złotych, 4. srebrnych i 2. brązowych medali, a trzecie miejsce zajął GKP „Orka” Grudziądz, którego zawodnicy wywalczyli 4. złote i 2. brązowe medale. Najlepszy wynik zawodów uzyskała Waleria Bubnowicz z GKP „Orka”, która na 100 m stylem dowolnym uzyskała czas 1:01,07.

Zwycięzcy poszczególnych wyścigów nagrodzeni zostali medalami, dyplomami oraz statuetkami. Celem imprezy było propagowanie sportu pływackiego wśród dzieci oraz integracja klubów pływackich.  

REKLAMA
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone