Zamknij

Wójt Gminy Grudziądz spotkał się z medalistami Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Torowym

18:10, 16.01.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz spotkał się z medalistami ostatnich Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Torowym, które odbyły się 5-6 grudnia ub.r. w Pruszkowie. Była to doskonała okazja do złożenia gratulacji i wręczenia zawodnikom upominków.

Medaliści i zarazem reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orion” Gmina Grudziądz, tj. Małgorzata Pyszora, Igor Pietrzak, Aleksander Kasprowicz, Jakub Mielewski oraz Sebastian Hinz, a także trener drużyny Artur Pajer zasługują na najwyższe słowa uznania. Warto podkreślić, że rywalizacja na tym poziomie jest niezwykle zacięta, a świadczą o tym małe różnice czasowe osiąganych wyników. Z pewnością sukces zawodników i klubu nie byłby możliwy bez uporu, wysiłku, a przede wszystkim ogromnej samodyscypliny całej sekcji kolarskiej.

Dziękujemy również za przyjęcie zaproszenia na spotkanie: Dyrektorowi Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego Marcinowi Drogorobowi, Radnemu Sejmiku  Województwa Kujawsko – Pomorskiego Robertowi Malinowskiemu oraz Prezesowi UKS Orion Krzysztofowi Klucznikowi. (Urząd Gminy Grudziądz)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Brawo!Brawo!

2 0

BRAWO! 19:53, 17.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%