Zamknij

Zawodnicy MKS-u intensywnie trenują przed meczem z Poznaniem

16:44, 10.01.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz powrócili do treningów. Po przerwie spowodowanej Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku czeka ich druga część sezonu, którą rozpoczną spotkaniem w najbliższą sobotę z WKS Grunwald Poznań.

Przed rozpoczęciem obecnego sezonu przed zawodnikami z Grudziądza stawiano jeden cel. Chodziło przede wszystkim o utrzymanie się na pierwszoligowych parkietach.

- Walka o utrzymanie bywa bardzo ciężka. Łatwo nie będzie. Musimy starać się o punkty w każdym meczu – mówi Mateusz Kostrzewa, zawodnik MKS-u.

Grudziądzanie po przerwie do zajęć wrócili z drobną zmianą w składzie. Zespół opuścił Maciej Wojciechowski. W jego miejsce sprowadzono Mateusza Kożanowskiego.

- Zdecydowaliśmy się na niego, ponieważ jest młody i perspektywiczny. Sam podkreśla, że chce się dalej rozwijać – tłumaczy Sylwester Ziółkowski, opiekun drużyny.

W najbliższą sobotę szczypiornistów z naszego miasta czeka bardzo ciężki bój. MKS na wyjeździe zmierzy się z poznańskim Grunwaldem, który w tabeli plasuje się na ósmym miejscu. W ramach przygotowań do tego meczu, grudziądzanie rozegrali kontrolne spotkanie z MKS Brodnica.

- Ten pojedynek traktujemy bardzo treningowo. Sprawdzamy ustawienia w obronie i kontrataku – dodaje trener grudziądzkiego zespołu.

Początek sobotniego starcia MKS z Grunwaldem zaplanowano na godzinę 17.  
 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone