Zamknij

Młodzi siatkarze z Mokrego najlepsi w całym powiecie

13:54, 12.01.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Historyczne zwycięstwo w Mistrzostwach Powiatu Grudziądzkiego odnieśli siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Mokrem. Młodzi zawodnicy po wygraniu gminnych eliminacji, tym razem bez porażki zakończyli rywalizację na kolejnym szczeblu. 

Siatkarze z Mokrego najpierw bez straty seta ograli reprezentację ze Świecia nad Osą, a później z Radzynia Chełmińskiego. Po dwóch zwycięstwach młodzi zawodnicy z naszej gminy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do finału całych rozgrywek. Tam czekali już rówieśnicy ze szkoły w Łasinie. 

Pierwszego seta drużyna z Mokrego wygrała z dużą przewagą. Po zmianie stron do głosu doszli rywali, którzy ostatecznie zdołali doprowadzić do remisu. Trzecia, decydująca partia znów przyniosła pewne zwycięstwo siatkarzom z grudziądzkiej gminy. 

- Nasi chłopcy bardzo dobrze zagrywali, świetnie grali w obronie, spokojnie i konsekwentnie przeprowadzali kolejne akcje - czytamy na stronie szkoły z Mokrego. 

Jest to historyczny wyczyn dla sportu gminnego. Placówki z tego terenu po przejściu wstępnych eliminacji bardzo często na wyższych szczeblach trafiają zdecydowanie większe szkoły, gdzie infrastruktura sportowa jest dużo bardziej rozwinięta. 

Szkołę Podstawową z Mokrego reprezentowali: Kevin Kurcz, Darek Wojnicki, Szymon Tadejewski, Rafał Karwowski, Miłosz Justa, Igor Nagel, Michał Stachurski, Kacper Fieberg, Igor Borkowski.
 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone