Zamknij

Prezentacja Drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2018

18:50, 07.02.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Już w piątek 9 lutego 2018r. o godz.18.00 odbędzie się show na Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko - Prezentacja Drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2018, która już 8 kwietnia rozpoczyna walkę o pierwsze w historii klubu play-off w rozgrywkach PGE Ekstraligi! Warto tam być i przeżyć to wydarzenie.

Podczas imprezy na kibiców czeka wiele atrakcji. Największą będzie oczywiście obecność wszystkich reprezentantów MRGARDEN GKM, którzy związali się na ten sezon kontraktami z naszym klubem. Obok krajowych żużlowców oraz trenera Roberta Kempińskiego pojawią się również Antonio Lindbaeck, Artem Laguta, Kai Huckenbeck oraz Roman Lakhbaum. Żółto-niebiescy fani będą mieć do dyspozycji całą drużynę – będzie można uzyskać autograf na nowej pocztówce z zawodnikiem, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Poza tym po raz pierwszy w historii prezentacji na scenie pojawią się dwie formacje! Pierwszą z nich będzie Kabaret Czwarta Fala. specjalizująca się m.in. w przeróbkach znanych piosenek. Ich najpopularniejszy przebój „Wieśka Tico” – parodia hitu „Despacito” ma na Youtube już ponad 40 milionów wyświetleń. Kielecki kabaret tworzą „Lewy”, „Lebied” oraz „Bartolomeo” i to właśnie ta trójka sprawi, że w piątkowy wieczór nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru.

Drugim artystą zaproszonym przez klub jest Need For Strings. Zaprezentują oni mistrzowski popis wirtuozerii na klasycznych instrumentach smyczkowych w połączeniu z siłą największych przebojów muzyki rockowej. W repertuarze zespołu są m.in. covery przebojów takich zespołów jak AC/DC czy Iron Maiden, których hity idealnie wkomponowują się w klimat speedwaya! Need For Strings to gwarancja niepowtarzalnego show, jakie stworzą już w piątkowy wieczór w hali na osiedlu Lotnisko!

Organizatorzy szykują też niespodzianki dla przybyłych kibiców. Wejściówki w cenie 10 złotych wciąż do nabycia na stronie www.BiletyNaGKM.pl, a także w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu. (GKM)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone