Zamknij

GKM zaczyna od treningów poza Grudziądzem

12:33, 13.03.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Lepsze warunki pogodowe w ostatnich dniach sprawiły, że kibice w Grudziądzu coraz częściej zaczęli dopytywać o dokładną datę treningów "Żółto-niebieskich" na torze przy Hallera 4. Okazuje się, że podopieczni trenera Roberta Kempińskiego swoje pierwsze kółka wykręcać na razie będą na innych obiektach. 

Dobra pogoda pozwoliła toromistrzowi GKM-u, Jerzemu Bałtrukowiczowi znacząco poprawić stan nawierzchni. Mimo to - jak czytamy na klubowym serwisie internetowym - nie nadaje się ona jeszcze do bezpiecznych jazd. Jak co roku największy problem jest z fragmentem toru na pierwszym łuku. 

Pierwsze kółka na grudziądzkim torze wykręcone mają zostać dopiero po 18 marca, czyli najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia. W związku z tym nie dojdą do skutku zaplanowane na weekend test-mecze z ekipami z Lublina i Gdańska. 

Gdzie wobec tego trenować będą zawodnicy GKM-u? Dzisiaj, w godzinach porannych grudziądzki klub na twitterze poinformował, że żużlowcy z naszego miasta na pierwsze treningi wybierają się do niemieckiego Neuenknick. 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone