Zamknij
REKLAMA

MKS Delfin Grudziądz z awansem do Półfinałów Mistrzostw Polski juniorów

08:47, 13.06.2021 | J.R
Skomentuj Summer Superliga w Starych Jabłonkach z zeszłego roku
REKLAMA

9.06.2021r. MKS Delfin Grudziądz w Kowalewie Pomorskim rozegrał Finał Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego juniorów w piłce ręcznej, broniąc z powodzeniem  tytułu sprzed roku wygrywając w finale z Junakiem Włocławek. Zwycięstwo dało awans do Półfinałów Mistrzostw Polski juniorów.

W zeszłym roku w Finale Mistrzostw Polski juniorów drużyna zajęła 4 miejsce. 

MKS Delfin Grudziądz od 2019 roku startuje regularnie w PGNiG Summer Superlidze, gdzie rywalizuje z coraz większym powodzeniem ze starszymi i o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami. 

W poprzednim sezonie drużyna zakończyła rywalizację na historycznym 5 miejscu w ogólnej klasyfikacji co jest bardzo dużym sukcesem.

Trenerem drużyny jest reprezentant Polski - Mateusz Orłowski.

Warto wspomnieć, że spośród 12-stu młodych zawodników aż 10 jest wychowankami MKS Grudziądz. Jednym z nich jest najlepszy kołowy sezonu Summer Superligi Daniel Szendzielorz, reprezentant Polski juniorów w piłce ręcznej halowej.

26.06-27.06 MKS Delfin Grudziądz jedzie na pierwszy turniej z cyklu PGNiG Summer Superliga, który odbędzie się w Warszawie. 

Aspiracjami na ten sezon jest walka o złoty medal Mistrzostw Polski juniorów oraz poprawienie wyniku zeszłorocznego w Summer Superlidze.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%