Zamknij
REKLAMA

Dzisiaj rusza sprzedaż biletów na Koncert Sylwestrowy

07:43, 05.11.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Sprzedaż biletów na Koncert Sylwestrowy w CK Teatr rusza już dziś, tj. 5 listopada. W ostatni dzień roku przed grudziądzką publicznością wystąpią: „Żuki”, Joachim Perlik i Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod dyrekcją Marka Czekały.

„Żuki” popularyzują największe przeboje rock’a lat 60 i 70. Głównie utwory The Beatles, której nazwę przejęli w języku polskim oraz innych gwiazd tego okresu: Led Zeppelin, Free, Krzysztofa Klenczona, w repertuarze mają także autorskie piosenki. Na profesjonalnej scenie zadebiutowali w 1987 r. Od pierwszego koncertu rodzimy show business i gwiazdy polskiej estrady znakomicie odebrały zespół i wysoko oceniły jego wartość polegającą na zaskakującej wierności interpretacji z oryginałami, naturalności, a przede wszystkim na spontanicznej radości i żywiołowości promieniującej za sceny.

Skład nie zmienił się od lat osiemdziesiątych:

  • - Piotr Andrzejewski (gitara, wokal),
  • - Adam Staniszewski (gitara, wokal),
  • - Marek Posieczek (gitara basowa, wokal),
  • - Jerzy Bołka (perkusja).

Orkiestra Symfoników Bydgoskich powstała w 1995 r. Początkowo był to zespół składający się z 16 muzyków, których   prowadzenia podjął się Henryk Wierzchoń. Chcąc zmienić oblicze grupy, założyciel orkiestry Marek Czekała postanowił osobiście dyrygować grając jednocześnie na skrzypcach, jak niegdyś czynił to sam Johann Strauss. Po raz pierwszy uczynił to na koncercie marcu 1996 r. Od tego czasu widok grającego na skrzypcach i jednocześnie „tańczącego” dyrygenta stał się swoistą wizytówką zespołu. (UM)

Koncert Sylwestrowy rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00. Bilety: 170 zł/os.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

o matko kochanao matko kochana

0 0

Ileeeeee??????To chyba dla beneficjentów 500+ i PO-wców 15:56, 05.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone