Zamknij
REKLAMA

Spotkanie na żądanie - projekt finansowany z Ministerstwa Kultury

12:31, 22.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Biblioteka Miejska w Grudziądzu pozyskała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 14.700 zł na realizację projektu "Spotkanie na żądanie".

W ramach zadania będą zorganizowane cztery spotkania autorskie. Ich bohaterowie zostaną wyłonieni na podstawie dwóch akcji happeningowych oraz ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców Grudziądza. Dodatkowym działaniem będą konkursy na Facebook’u.

Ankieta na określenie preferencji czytelniczych i zorganizowanie pod tym kątem zaplanowanych w projekcie spotkań autorskich. Od 25 marca ankietę będzie można wypełnić wirtualnie poprzez stronę internetową grudziądzkiej książnicy oraz Facebook’a, a także w formie papierowej w placówkach bibliotecznych, szkołach, domach dziennego pobytu.  Czas na wypełnienie ankiety jest do 5 kwietnia.

Link do ankiety

Kolejnymi działaniami będą dwa happeningi w Centrum Handlowym Alfa 26 i 30 marca w godz. 12:00-18:00. Bibliotekarze będą zachęcać grudziądzan do wytypowania ulubionych pisarzy polskich, którzy staną się gośćmi późniejszych spotkań. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wyboru udostępnionych książek.

Wyniki ankiety oraz akcji happeningowych zostaną opublikowane na stronach internetowych Biblioteki Miejskiej.

Spotkania autorskie zostaną zorganizowane w okresie od maja do listopada 2019 roku. 
Przed każdym spotkaniem zostanie ogłoszony konkurs na Facebook’u związany z twórczością danego pisarza. Spośród osób, które wezmą udział w konkursie, zostanie wyłonionych dwoje zwycięzców. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody i wejściówki na spotkanie.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w projekcie!

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone