Zamknij
REKLAMA

Reggaeside coveruje hit Wham! Zespół nagrywa album w Grudziądzu

20:14, 04.07.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Swoją premierę miał właśnie najnowszy utwór formacji Reggaeside. Tym razem zespół zdecydował się na cover i na warsztat wziął znany wszystkim hit grupy Wham! „Wake me up before You Go-Go”.

Oryginał pochodzi z 1984 roku, został wówczas wydany na albumie „Make it Big” Wham! i szybko stał się hitem rozpoznawalnym na całym świecie. Reggaeside długo w tajemnicy utrzymywali tytuł nowego singla, nieśmiało zdradzając, że ma to być właśnie cover. Zespół przearanżował utwór w charakterystyczny dla swej twórczości sposób. 

– Po raz pierwszy w naszej karierze pochyliliśmy się nad nie naszą kompozycją. Jesteśmy podekscytowani. Towarzyszą nam wyjątkowe emocję związane z „coverowym debiutem” – informuje zespół. 

Obecnie Reggaside pracuje nad nowym albumem.

– Jesteśmy na etapie pracy nad utworami w wersji demo, które realizujemy w Studio Progress w Grudziądzu – oświadczają muzycy. –  W wakacje zaczniemy rejestrować nasze kompozycje i popracujemy z producentem. Po wydaniu pierwszej płyty czuliśmy pewien niedosyt. Teraz jesteśmy trochę starsi, odrobinę mądrzejsi i bardziej doświadczeni i nieco inaczej patrzymy na pewne sprawy. Chcemy podejść do tematu na 120% i czuć wielką satysfakcję z tego, że nagraliśmy tę płytę najlepiej jak potrafiliśmy i w tym składzie! Po wydaniu pierwszej płyty dość znacznie zmienił się skład, a przede wszystkim wokalista, więc brakowało nam teraźniejszego spojrzenia.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone