Zamknij
REKLAMA

Konkurs Grudziądz Foto 2021. Termin składania prac przedłużony

09:18, 27.04.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Centrum Kultury Teatr zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w konkursie Grudziądz Foto 2021. Prace przyjmowane będą do 23 maja w pracowni plastycznej CK Teatr (ul. Teatralna 1). W tegorocznej edycji zdjęcia tematycznie muszą dotyczyć Grudziądza w roku 2019 i 2020.

Grudziądz Foto jest konkursem z wieloletnią tradycją, dotyczącym życia miasta i wydarzeń z nim związanych. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy fotografujący (profesjonalni i nieprofesjonalni), którzy nadeślą prace. Zdjęcia oceniane będą w czterech kategoriach:

  • fotografia reportażowa
  • fotografia artystyczna
  • najlepszy debiut
  • fotografia wykonana telefonem komórkowym

Do konkursu nadsyłać można prace zarówno czarno-białe jak i kolorowe, nie prezentowane wcześniej w innych konkursach. Obowiązujący format nadsyłanych fotografii to 20 x 30 cm. Prace w innym formacie nie będą oceniane przez jurorów. Każdy autor może nadesłać dowolną ilość prac, nie więcej jednak niż 20 sztuk. Na odwrocie każdego zdjęcia należy umieścić GODŁO (symbol, znak graficzny), krótki opis rejestrowanego zdarzenia, miejsca oraz informację czy autor brał udział we wcześniejszych edycjach konkursu. W zaklejonej kopercie opatrzonej tym samym godłem powinny znajdować się: imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy lub adres e-mail.

Najlepsze prace zostaną zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej, której otwarcie i zarazem rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na dzień 17 czerwca w Galerii Akcentu.

Najważniejszym wyróżnieniem w tym konkursie jest Grand Prix (wyjazd do Brukseli dla dwóch osób), nie zabraknie też innych atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz finansowych.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.teatr.grudziadz.pl.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%