Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze

08:49, 25.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wypożyczalnia Główna Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28 zaprasza wszystkich książkoholików do udziału w imprezie zatytułowanej „Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze”.

Każdy czytelnik może przystąpić do niej, między 17 stycznia a 30 listopada 2022 r. Wystarczy pobrać z działu kartę zgłoszeniową, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zapoznać się z Regulaminem imprezy czytelniczej (dostępne poniżej), a następnie przystąpić do zabawy.

Podejmując wyzwanie należy wypożyczyć w Wypożyczalni Głównej pozycje książkowe zgodnie z kryteriami podanymi w karcie (wpisać tytuł i autora) oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytanie. Po spełnieniu wszystkich warunków, wypełnioną kartę należy złożyć w Bibliotece Głównej lub jednej z filii najpóźniej do 30 listopada 2022 r. Na zwycięzców czekają ciekawe i cenne nagrody.

„Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze” to impreza organizowana w ramach zadania miękkiego GBO nr 11/2022 „Imprezy kulturalno-edukacyjne w grudziądzkich bibliotekach oraz Rodzinny Festyn Integracyjny”, którego wnioskodawcą jest Piotr Rohde.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.biblioteka.grudziadz.pl/7402-2/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%