Zamknij
REKLAMA

5. Bieg Karpia

5. Bieg Karpia
  • sobota 3 grudnia, 08:00
  • 3.12.2022
  • Szkoła Podstawowa im. ks.Jana Twardowskiego w Mokrem
Wójt Gminy Grudziądz zaprasza sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu do udziału w 5. Biegu Karpia, który odbędzie się 3 grudnia 2022 r. w miejscowości Mokre.

Start i metę biegu zaplanowano na Targu Rybnym przy Szkole Podstawowej w Mokrem. Zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach: 5 i 10km. Impreza jest włączona do I. Amatorskiej Ligi Biegowej Powiatu Grudziądzkiego.

Tego dnia przy Szkole Podstawowej w Mokrem zostanie zorganizowany również Jarmark Świąteczny z udziałem Kół Gospodyń wiejskich Powiatu Grudziądzkiego oraz szkół z terenu Gminy Grudziądz podczas którego zaplanowana wiele ciekawych atrakcji. Ponadto dzień imprezy będzie doskonałą okazją do zakupu świeżej ryby oraz produktów ekologicznych pochodzących od lokalnych dostawców podczas corocznego Targu Rybnego.

Zapisy na 5. Bieg Karpia: https://www.wbtiming.pl/5BiegKarpia

Zapisy na 3. Bieg Karpika: https://www.wbtiming.pl/3BiegKarpika

W skrócie:1. Bieg odbędzie się 3 grudnia 2022 r. (sobota), Targ Rybny przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.2. Harmonogram imprezy:1) 8:00 - rozpoczęcie targowiska2) 9:00 – biuro zawodów – weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów startowych. Biuro zawodów będzie czynne przez całą imprezę;3) 11:00 – rozpoczęcie imprezy;4) 11:05 - start Biegu Karpia na 5 i 10km, następnie start Biegu Karpika5) 12:00 - Początek Jarmarku Świątecznego6) 12:30 – zakończenie imprezy.

3. Start i meta biegu znajduje się na Targu Rybnym przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.4. Biuro zawodów w dniu imprezy znajduje się na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.5. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym.6. Trasa Biegu Karpia liczy 5 i 10km kilometrów.