Zamknij
REKLAMA

niedziela, 14.01, godz. 17.00

ul Północna 45, 86-300 Grudziądz

Bilety: rezerwacja - nr tel. 601 404 550

Jeśli,

  • Stawiasz na własny rozwój,
  • Nie pasujesz do utartych zasad i schematów,
  • Chcesz poczuć niczym nieograniczoną wolność,
  • Pragniesz obudzić w sobie potencjał kreatywności,
  • Czujesz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu,

to warsztaty Vedic Art są dla Ciebie !

Vedic Art, to stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego, wykorzystująca jako narzędzie malowanie intuicyjne.

Podróż po 17 zasadach Vedic Art naprowadzi Cię na odkrycie kim w istocie Jesteś.

Rozwój przez doświadczenie ma największą wartość i najwyższą jakość, gdyż jest osobistym, bardzo indywidualnym i niepowtarzalnym przeżyciem.

Malowanie jest narzędziem, które przyczynia się do otwarcia kreatywności, w każdej dziedzinie życia. W aktywnym procesie możesz doświadczyć transformacji na poziomie duchowym, emocjonalnym, intuicyjnym i materialnym.

To czas gdzie będziesz mogła otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i dowiedzieć się w jaki sposób zmienić obszary swojego życia, tak abyś wprowadziła w nie harmonię i spokój.

INWESTYCJA

I i II stopień kursu obejmuje cztery dni szkolenia, 450 pln dwa dni szkoleniowe (w zależności od etapu, na którym jesteś I lub II stopień),

250 pln jeden dzień (pierwszy dzień warsztatów dla początkujących),

100 pln jeden dzień dla tych, którzy ukończyli chociaż I stopień Vedic Art (jeżeli u innego nauczyciela dyplom do wglądu)

Dzieci uczestnika kursu Vedic Art w wieku 12-16 lat udział w warsztatach Vedic Art bezpłatny (opłaca tylko opiekun - uczestnik kursu Vedic Art), emeryci, studenci, uczniowie szkół dziennych 10 % zniżki.

KONTAKT I ZAPISY

Magdalena Parzęcka [email protected] telefonicznie 601 404 550

ZAPISY do 10.01.2018 telefonicznie 601 404 550 [email protected], priv FB

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na podany przez organizatora mailem nr konta po uprzednim zapisaniu się.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA

Podobrazia (10-13 różnej wielkości), farby najlepiej akrylowe ( olejne dłużej schną), pędzle, różnorodne materiały np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki itp. swobodny, ochronny strój do malowania. Na miejscu możliwość zakupu akcesoriów malarskich ( farb, podobrazi, pędzli).

Warsztaty poprowadzi Magda Parzęcka rekomendowany nauczyciel malowania intuicyjnego Vedic Art, terapeuta Integracji Oddechem, masażysta.

 


środa19 grudnia

czwartek20 grudnia

środa26 grudnia

poniedziałek31 grudnia

czwartek3 stycznia

sobota5 stycznia

czwartek10 stycznia

niedziela13 stycznia

poniedziałek14 stycznia

czwartek17 stycznia

niedziela20 stycznia

czwartek24 stycznia

piątek25 stycznia

sobota26 stycznia

sobota2 lutego

niedziela10 lutego
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone