Zamknij

piątek, 22.03, godz. 18:30

Centrum Kultury Teatr

Bilety: 15zł

W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zapraszamy na projekcję filmu pt. „Szczęście świata” oraz na spotkanie z aktorką Karoliną Gruszką. Wydarzenie, które zaplanowano w czwartek, 21 marca o godz. 18.30 w CK Teatr poprowadzi filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny Łukasz Maciejewski.

Pretekstem do spotkania jest książka „Aktorki. Odkrycia”, która jest zapisem osiemnastu rozmów z czołowymi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji. Publikacja to  trzecia (po „Spotkaniach” i „Portretach”) część bestsellerowego cyklu, w której Łukasz Maciejewski opisał wyjątkowe portrety utalentowanych, silnych kobiet i artystek. Co ważne nikt nie goni tu za sensacją, nie szuka skandali - to ciepłe, pełne szczerości opowieści. Wieczór w Grudziądzu jest naturalną konsekwencją i uzupełnieniem książkowych historii. Przed spotkaniem odbędzie się projekcja filmu „Szczęście świata”, gdzie w głównej roli zobaczymy Karolinę Gruszkę.

„Szczęście świata”, to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy: pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki. W obsadzie produkcji, przywodzącej na myśl światowe hity „Amelia” i „Grand Budapest Hotel”, wystąpiły topowe nazwiska polskiej kinematografii m.in. Karolina Gruszka, Agata Kulesza i Krzysztof Stroiński.


piątek26 kwietnia

sobota27 kwietnia

niedziela28 kwietnia

poniedziałek29 kwietnia

środa1 maja

piątek3 maja

czwartek9 maja

piątek17 maja

niedziela26 maja

niedziela9 czerwca
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone