Zamknij
REKLAMA

piątek, 22.03, godz. 18:30

Centrum Kultury Teatr

Bilety: 15zł

W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zapraszamy na projekcję filmu pt. „Szczęście świata” oraz na spotkanie z aktorką Karoliną Gruszką. Wydarzenie, które zaplanowano w czwartek, 21 marca o godz. 18.30 w CK Teatr poprowadzi filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny Łukasz Maciejewski.

Pretekstem do spotkania jest książka „Aktorki. Odkrycia”, która jest zapisem osiemnastu rozmów z czołowymi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji. Publikacja to  trzecia (po „Spotkaniach” i „Portretach”) część bestsellerowego cyklu, w której Łukasz Maciejewski opisał wyjątkowe portrety utalentowanych, silnych kobiet i artystek. Co ważne nikt nie goni tu za sensacją, nie szuka skandali - to ciepłe, pełne szczerości opowieści. Wieczór w Grudziądzu jest naturalną konsekwencją i uzupełnieniem książkowych historii. Przed spotkaniem odbędzie się projekcja filmu „Szczęście świata”, gdzie w głównej roli zobaczymy Karolinę Gruszkę.

„Szczęście świata”, to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy: pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki. W obsadzie produkcji, przywodzącej na myśl światowe hity „Amelia” i „Grand Budapest Hotel”, wystąpiły topowe nazwiska polskiej kinematografii m.in. Karolina Gruszka, Agata Kulesza i Krzysztof Stroiński.


niedziela21 lipca

poniedziałek22 lipca

środa24 lipca

piątek26 lipca

sobota27 lipca

poniedziałek29 lipca

środa31 lipca

piątek2 sierpnia

piątek9 sierpnia

niedziela11 sierpnia

poniedziałek12 sierpnia

wtorek13 sierpnia

czwartek15 sierpnia

piątek16 sierpnia

piątek23 sierpnia
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone