Zamknij
REKLAMA

BYĆ Kobietą!

BYĆ Kobietą!
  • czwartek  marca, 16:00-19:00
  • 9.03.2018
  • ibis Styles Grudziądz, ul. Piłsudskiego 18, Grudziądz
  • 20 zł
Fundacja Pomimo Wszystko po raz piąty organizuje niezwykłe spotkanie dla kobiet pod hasłem „BYĆ Kobietą!” 

Trzy edycje zorganizowane zostały w Grudziądzu, a jedna w Toruniu. Łącznie udział wzięło ponad 350 kobiet. Spotkanie z kobietami, o kobietach i dla kobiet. Tym razem przewidujemy 80 uczestniczek.Spotkanie z kobietami, o kobietach i dla kobiet :)

Temat przewodni: ODWAŻ SIĘ NA ZMIANĘ ♥"Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana" jak mawiał Heraklit z Efezu. Wydarzenie stworzone z myślą o kobietach, które pragną zuchwale wyznaczać sobie cele, spełniać marzenia, rozwijać się i doskonalić ♥ Inspirujące historie sukcesu, warsztaty, networking i moc atrakcji dla każdej z Pań! Czas trwania : 3h - 16.00 - 19.00 – Hotel ibis Styles GrudziadzTWOJA INWESTYCJA: 20 zł/ os

Kup bilet: https://pomimowszystko.org/byckobietaSpotkanie ma na celu skupienie kobiet, które :

- prowadzą prężnie działające firmy,

- planują otworzyć swoją firmę,

- pracują lub nie pracują,

- mają już swoją firmę, jednak ich dochód nie jest jeszcze na oczekiwanym poziomie,

- chcą dowiedzieć się czegoś nowego, szukających partnerów do firmy, pracy, bądź szukających nowej pracy lub pomysłu na siebie.CO ZYSKASZ?

- Nowe inspiracje!

- Nowe, trwałe kontakty oparte na relacjach

- Promocję swojej firmy/działań

- Wiele porad naszych specjalistów.Oprócz wykładów, czekać będzie na Was również stoiska Ekspertów, których będziemy gościć, posłużą Wam swoją wiedzą. Wydarzenie stworzone z myślą o kobietach, które pragną zuchwale wyznaczać sobie cele, spełniać marzenia, rozwijać się i doskonalić ♥ Tak wyglądały poprzednie wydarzenia:

?? 11 marca 2017 r. w Grudziądzu 

https://youtu.be/98vIvGLCwhE?? 17 listopada 2017 r. w Grudziądzu 

https://youtu.be/MP7nvkfPW1QRynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na naszym spotkaniu spotkacie zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia. Uczestnicząc w spotkaniu Być Kobietą jesteście w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace.Jest pewna metoda, która pozwoli Ci poznać wszystkie uczestniczki spotkania! Jaki? Bądź z nami a dzięki temu z pewnością nawiążesz skuteczne i owocne relacje nie tylko biznesowe. O podniebienie Wasze również zadbamy! A to już słodka tajemnica ♥ Bądź z nami koniecznie:

Kup bilet: https://pomimowszystko.org/byckobietaJEŚLI INTERESUJE CIĘ UTWORZENIE STOISKA EKSPERTA napisz do nas: [email protected]

wrzesień 2021


październik 2021


3.10 niedziela
Michał Bajor "Kolor Cafe"
9.10 sobota
wystąpią Piotr Polk i Piotr Szwedes
10.10 niedziela
Jacek Silski - koncert

Jacek Silski - koncert

10 października 2021 

Czytaj więcej
15.10 piątek
Koncert kultowego zespołu DŻEM
16.10 sobota
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz
17.10 niedziela
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert
22.10 piątek
KULT

KULT

22 października 2021 

Czytaj więcej

listopad 2021


6.11 sobota
TERESA WERNER - KONCERT