Zamknij

Zmiana na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Dragaczu

09:10, 22.01.2020 | J.R
Skomentuj Od lewej stoją na zdjęciu: asp. szt. Paweł Nowicki, asp. szt. Jacek Lutowski, Wójt Gminy Dragacz Dorota Krezymon, nadkom. Jarosław Zdunek
REKLAMA

Obowiązki kierownika Posterunku objął asp.szt. Jacek Lutowski. Dotychczasowy kierownik asp.szt. Paweł Nowicki, drogą awansu został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Nie zabrakło życzeń i gratulacji z okazji otrzymanego awansu a także życzeń samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym.

W miniony piątek (17.01.2020 r.) nowego kierownika posterunku przywitała Wójt Gminy Dragacz Dorota Krezymon. W  powitaniu uczestniczył też Komendant Powiatowy Policji w Świeciu nadkom. Jarosław Zdunek, który pogratulował serdecznie asp.szt. Jackowi Lutowskiemu, podkreślając, że to właśnie jego praca i zaangażowanie w wykonywaniu zadań służbowych pozwoliły go wyróżnić spośród innych funkcjonariuszy  i powierzyć mu obowiązki kierownika posterunku. Zarówno Pani wójt jak i komendant  życzyli nowemu kierownikowi wielu sukcesów w realizacji wszystkich zadań.

Asp. szt. Jacek Lutowski służbę w Policji rozpoczął w 1990 r. Przez pierwsze 6 lat służby związany był z działem prewencji.  W 1997 roku asp.szt. Lutowski zmienił pion na kryminalny. Aż do roku 2006 związany był z Bydgoszczą, po czym przeniósł się do komendy w Świeciu, pracując aż do tej pory w wydziale kryminalnym. (policja)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%