Zamknij

Śmierć motocyklisty w Warlubiu niedaleko Grudziądza

18:14, 23.07.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W Warlubiu, powiat świecki, na drodze wojewódzkiej 214 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia motocykla z fiatem ducato zginął kierujący jednośladem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.

Wczoraj (22.07.19) około 19.00 w miejscowości Warlubie, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 25-letni kierujący fiatem ducato, skręcając w lewo na skrzyżowaniu drogi nr 214 z wjazdem na autostradę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem honda, nadjeżdżającemu od strony Warlubia. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć poniósł 30-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu świeckiego. Ucierpiało również inne auto - peugeot, którego kierujący wyjeżdżał w tym czasie ze skrzyżowania. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ZzZz

0 0

No tam to standard. Wyjedzie wyhamuje człowieka do zera i zadowolony. 19:31, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bbbb

0 0

zz ma rację kierujący samochodami traktują motocyklistów jak szaleńców i lekceważąco chyba że sami są motocyklistami. 21:40, 25.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZzZz

0 0

Mi tam motocykliści nigdy nic nie zrobili i mi nie wadzą. Jak ktoś nie chce to nigdy nie zobaczy czy auto czy motocykl. Lusterka są do picu i to widać jadąc za kimś. To co z kolei widzę z obserwacji tam. Zdarza się, że np. Ciężarówka jedzie do autostrady zjeżdża, a drugi kierowca który jedzie od, skręca na Warlubie nic nie widząc. Tak ciężko o myślenie? Miałem tam kilka razy taki przypadek. To samo kierowcy ciężarówek. Sam nią jeżdzę, ale wstyd za głupotę innych. Jedzie zestawem 40 ton widzi że jedziesz od Skórcza i wyjeżdża. Jak mam rozpęd to się nie zastanawiam tylko biorę lewym idąc rozpędem. Przecież to patologia i tragedia jest. To co on nie wie jak i ile czasu na rozpędzenie potrzebuję się pytam? A oni stoją i emerytom mandaty za +10 w Warlubiu wlepiają. Przeciw to śmiech. Współczuję rodzinie motocyklisty bo przykro to mówić, ale przez dzbana stracił życie. Jadą i myślą o du..e maryny. Teraz sezon to kompletna patologia. Na lewo raz na prawo raz. Kierunek w ostatniej chwili i zjazd, a tobie mało noga grillem z przodu nie wyjdzie. Ponadto wyprzedzanie. 90 i więcej nie? Jak ja mam wyprzedzić jak po 10 aut sie pouczepia na zderzak i jadą szarpią żaden nie wyprzedzi i raz za razem hamowanie. Jedzie 50 do 70 gdzie 90 można. Przecież to komedia. A hamulce to ci się chłopie gotują. Dziwić się że manewr kończysz grubo ponad 100?. U nas są chore przepisy jedyny jaki jest to prędkość bo najprościej ukarać za resztę głupot trudno. 22:57, 25.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz