Zamknij

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz otrzymał wotum zaufania i absolutorium

11:42, 25.06.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek 24 czerwca podczas XXXVIII Sesji Rady Gminy Grudziądz Wójt Gminy Andrzej Rodziewicz otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium Rady za wykonanie budżetu za 2020 rok. W obu przypadkach Radni podjęli decyzję jednogłośnie. Wcześniej budżet został pozytywnie zaopiniowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Bydgoszczy oraz Komisję Rewizyjną Rady Gminy.

Podczas sesji Wójt przestawił raport o stanie gminy za 2020 rok. Raport zawiera zestawienie najważniejszych danych o samorządzie, a w szczególności o sytuacji finansowej, gospodarczej i społecznej gminy. Przestawiona prezentacja obejmowała również m.in.: przegląd inwestycji, informację z zakresu bezpieczeństwa, działalności oświatowej, pomocy społecznej, opieki zdrowotnej i spółki wodnej, a także działalność promocyjnej, kulturalnej i sportowej. Ponadto działalność Gminy Grudziądz została przedstawiona w liczbach m.in. pod względem ilości podjętych uchwał, liczby mieszkańców, liczby gospodarstw rolnych, długości sieci infrastruktury technicznej, czy też ilości pism i faktur.

Uroczysta sesja odbyła się na sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sztynwagu. 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Jan Jan

10 2

P..Andrzeju wielki szacun dla pana i prowadzonego przez pana zarządzania gminą i polityką niech ten nieudacznik z Grudziądza Glamowski wraz ze swoimi pseudo służbami Cherkiem,Kowarowskim ,Maniszewskim i grupą radnych wyciągających rączki bezradnych którzy tylko chcieli gminie i osobiście panu zaszkodzić w sprawie komunikacji teraz widzą że pan ma wotum i absolutorium jednogłośnie to o czymś świadczy.Tak trzymać.

16:06, 25.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZzzZzz

5 0

Gratulacje. Proszę rozważać start na prezydenta Grudziądza. 08:47, 05.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiastowyMiastowy

5 0

Chciałbym widzieć teraz minę tego nieudacznika i jego nowo wybranych służb z Urzędu Miasta , które nie starały się współpracować z gminą a wręcz torpedowały jego zamierzenia.Tu szczególne zasługi należą się Glamowskiemu,Kowarowskiemu,Lewandowskiej,Majchrzak-Poniewierce i oczywiście prezesowi generalnemu Maniszewskiemu.Patrzcie wy wszyscy i uczcie się absolutorium jednogłośnie.Brawo Panie.Wójcie Glamowski i ta cała jego ferajna nie dorastają Panu do pięt ani nawet do wiązania butów. 11:45, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%