Zamknij

Kierowca kontrolowany przez policję miał 30 gramów amfetaminy

12:44, 13.01.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 30 gramów amfetaminy znaleźli grudziądzcy policjanci kontrolując samochód należący do 32-latka. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego dozór oraz poręczenie majątkowe.

Do zdarzenia doszło w środę (10.01.2018) w centrum Grudziądza. Patrol ruchu drogowego podjął do kontroli drogowej samochód prowadzony przez 32-letniego grudziądzanina. Mundurowi sprawdzili również odzież kierowcy pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Podczas rutynowych czynności, policjanci znaleźli w kieszeni kurtki kartkę papieru, w którą zawinięty był biały proszek. Po wstępnych badaniach okazało się, że to amfetamina o wadze ponad 30 gramów.

Policjanci zatrzymali 32-latka i zawieźli do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, gdzie został mu przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. 11.01.2018 mężczyzna został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który na wniosek policjantów, zastosował wobec niego dozór i poręczenie majątkowe w kwocie 500zł. Trwa dochodzenie w tej sprawie. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone