Zamknij

Rodzice nie chcieli go wypuścić z domu, więc zadzwonił na Policję

15:41, 07.03.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków narkotycznych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim prawie 1 gram kokainy. Grudziądzanin sam zadzwonił na policję, ponieważ… rodzice nie chcieli go wypuścić z domu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (06.03.2018) ok. godz. 21:00. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w centrum miasta. Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres okazało się, że zgłaszającym interwencję policyjną jest 20-letni grudziądzanin. Mundurowym powiedział, że zadzwonił na numer alarmowy, bo rodzice nie chcą go wypuścić z domu. Od członków rodziny funkcjonariusze dowiedzieli się, że ich syn może mieć problem z środkami odurzającymi, dlatego chcieli go zatrzymać w domu. Policjanci, mając swoje podejrzenia, postanowili sprawdzić odzież 20-latka, co okazało się słuszną decyzją. W jednej ze skarpet, miał on bowiem schowane dwa woreczki strunowe z białą substancją. Wstępne badania wykazały, że jest to kokaina o wadze prawie 1 grama. Wobec powyższego 20-latek opuścił mieszkanie… z kajdankami na rękach i w asyście policjantów, którzy zawieźli go do komendy, gdzie spędził noc.

Dzisiaj (07.03.2018), grudziądzanin usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za to przestępstwo do 3 lat pozbawienia wolności.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone