Zamknij

Podsumowanie policyjnej akcji „trzeźwy kierujący” w Grudziądzu

09:13, 13.03.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy policjanci przeprowadzili wczorajszego dnia akcję „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie tych, którzy pomimo, że pili wcześniej alkohol wsiedli za kierownicę. Niestety… nie wszyscy powinni tego dnia prowadzić.

Wczoraj  (12.03.2018) policjanci na drogach naszego regionu przeprowadzili kolejną akcję pn. „Trzeźwy kierujący”. Głównym jej celem było wyeliminowanie tych, którzy wsiedli za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol. Tym razem policjanci prowadzili działania zarówno w godzinach rannych, jak i popołudniowych. W akcji udział wzięło 18 policjantów, którzy skontrolowali prawie 2000 pojazdów.

Jak można było przewidzieć, niestety znaleźli się i tacy, którzy pili alkohol, a mimo to wsiedli „za kółko”. Policjanci zatrzymali 4 takich nieodpowiedzialnych kierowców! Zostały im zatrzymane również uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz wszystkie te sprawy będzie rozpatrywał sąd i zadecyduje o dalszych konsekwencjach, które poniosą kierowcy.

Ponadto, podczas kontroli przeprowadzanych przez mundurowych okazało się, że aż 7 samochodów zagrażało porządkowi w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali od nich dowody rejestracyjne, a kierowców zobligowali do wizyty w stacji kontroli pojazdów. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone