Zamknij

Policyjny patrol rowerowy w Grudziądzu

10:55, 05.06.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj (4.06.2018) z jednostki policji w Grudziądzu do służby wyjechał policyjny patrol rowerowy. Funkcjonariuszy na rowerach można będzie napotykać głównie na ścieżkach rowerowych oraz w rejonie jezior w Tarpnie i Rudniku. Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców Grudziądza.

Widok policjantów na rowerach to już nie nowość w kraju. Wczoraj (4.06.2018) mieszkańcy Grudziądza mogli zauważyć taki patrol w Grudziądzu. Dwóch specjalnie umundurowanych policjantów po raz pierwszy w bieżącym roku wyruszyło do służby na rowerach. Mundurowi dzięki jednośladom będą w stanie szybciej dotrzeć w miejsca, gdzie samochodem czy motocyklem wjechać się nie da.  Patrole rowerowe będą dbały o bezpieczeństwo mieszkańców miasta do jesieni.  Grudziądzka policja dysponuje dwoma służbowymi rowerami. Poza solidną konstrukcją pojazdy nie wyróżnią się od innych. Policjanci są przekonani, że wykorzystanie roweru w codziennej służbie przyczyni się między innymi do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach rowerowych i pieszo – rowerowych.  Mundurowi będą reagować na wszelkie ujawnione wykroczenia i przestępstwa.


 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

lollol

1 0

Dwóch specjalnie umundurowanych policjantów. Mam pytanie co znaczy "specjalnie"?. Oprócz kasku rowerowego z napisem Policja patrol rowerowy ma na sobie coś jeszcze specjalnego? 14:44, 05.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomtom

0 0

no w krótkich gaciach są 19:50, 06.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone