Zamknij

Policjanci z Grudziądza dziękują mieszkańcom

15:02, 12.06.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Grudziądza dziękują mieszkańcom za przekazanie wszelkich informacji, które przyczyniły się do ustalenia sprawcy kradzieży torebki. Funkcjonariusze w celu identyfikacji złodzieja opublikowali jego wizerunek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Policjanci z Grudziądza dziękują mieszkańcom za przekazanie wszelkich informacji, które przyczyniły się do ustalenia sprawcy kradzieży torebki, która miała miejsce w dniu 13.05.2018 r. ok godz. 22.00 na ul Bydgoskiej w Grudziądzu.  Złodzieja zarejestrowały kamery lokalnego monitoringu. W sprawie identyfikacji osoby funkcjonariusze zwrócili się o pomoc do mieszkańców. W mediach został opublikowany wizerunek sprawcy. Przestępca został rozpoznany przez mieszkańców. Funkcjonariusze otrzymali kilka zbieżnych informacji, które umożliwiły ustalenie danych poszukiwanej osoby. Mundurowi nie musieli jednak szukać złodzieja. Mężczyzna sam zgłosił się do jednostki policji. Podejrzany usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Policjanci w prowadzonych sprawach o ile to możliwe posiłkują się nagraniami z monitoringu. Jest to bardzo pomocny materiał w wszystkich prowadzonych sprawach nie tylko karnych, ale także tych w sprawach o wykroczenia. Za pomocą nagrań identyfikuje się między innymi mnóstwo sprawców kolizji drogowych, którzy po spowodowaniu stłuczki odjeżdżają z miejsca zdarzenia.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone