Zamknij

Skradziony rower na ul. Chełmińskiej trafił do właściciela

09:39, 11.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Po raz kolejny w grudziądzkiej komendzie pojawił się 43 – letni mężczyzna, który w listopadzie ukradł rower na ul. Chełmińskiej. Pierwotnie do jednostki w Grudziądzu doprowadzili go policjanci, po tym jak został zatrzymany w sprawie popełnionego przestępstwa. Wtedy usłyszał zarzut dokonania kradzieży, jednak roweru nie odzyskano. Tym razem mężczyzna odwiedził policjantów z własnej woli dostarczając mundurowym rower, który wcześniej ukradł.

W środę (9.01.2019) do komendy w Grudziądzu zgłosił się 43 – mężczyzna, który listopadzie na ul. Chełmińskiej w Grudziądzu ukradł pozostawiony przed jednym z budynków rower i uciekł. Złodziej przyprowadził do mundurowych rower, który wcześniej ukradł. Policjanci już wcześniej – w grudniu zatrzymali osobę, po tym jak pozyskali wiadomości w tej sprawie od mieszkańców po publikacji wizerunku sprawcy. Mężczyzna usłyszał wtedy zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Jednoślad trafił już do właściciela, który szczęśliwy odjechał z nim z komendy. Dla pokrzywdzonego to ważny środek transportu, gdyż dojeżdża nim do pracy. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone