Zamknij

Narkotyki w mieszkaniu grudziądzanina

10:13, 06.02.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Kryminalni z Grudziądza zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy ponad 400 g amfetaminy i prawie 30 g marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (4.02.2019) policjanci z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy na ul. Chełmińskiej zatrzymali 24 – letniego mężczyznę,  który posiadał w domu narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli pojemnik z białym proszkiem oraz woreczek z suszem roślinnym. Podejrzane substancje zostały zabezpieczone, a zatrzymany trafił za kraty grudziądzkiej jednostki. Jak się okazało w plastikowym pojemniku znajdowało się ponad 400 g amfetaminy, a w woreczku prawie 30 g marihuany.

Wczoraj (5.02.2019) policjanci doprowadzili 24 – latka do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Mężczyzna będzie musiał dwa razy w tygodniu odwiedzać grudziądzkich policjantów. Za to przestępstwo narkotykowe podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone