Zamknij

Policjanci z Grudziądza proszą o pomoc

13:09, 14.06.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Piotra Tuszyńskiego. Notoryczny złodziej sklepowy, który poszukiwany jest na podstawie kilkunastu listów gończych ukrywa się przed policjantami. Miejscowi funkcjonariusze w tej sprawie zwracają się o pomoc do mieszkańców.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Piotra Tuszyńskiego. 26-letni mężczyzna, który poszukiwany jest kilkunastoma listami gończymi może przebywać na terenie Grudziądza. Notoryczny złodziej artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepach ma do odbycia łącznie kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.

Miejscowi funkcjonariusze w tej sprawie zwracają się o pomoc do mieszkańców prosząc jednocześnie o wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny w celu jego zatrzymania. Policjanci zadecydowali, że opublikują wizerunek osoby poszukiwanej.

Osoby mogące udzielić informacji na temat poszukiwanego proszone są kontakt.  Informację można przekazywać do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu dzwoniąc pod nr tel. 56-45-13-351 w godz. 7.30 - 15.30. w dni robocze. Wiadomości przyjemnie całodobowo dyżurny KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221.  (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone