Zamknij
REKLAMA

Wypadek podczas prac polowych. Poszkodowane 7 letnie dziecko

21:43, 25.07.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj, 25 lipca około 19.00 doszło do dramatycznego wypadku podczas prac polowych.

W miejscowości Przesławice, pow. grudziądzki dziewczynka lat 7 zakleszczyła rękę w uruchomionej maszynie rolniczej. Niestety doszło do całkowitej amputacji urazowej dłoni dziecka. Po uwolnieniu ręki dziewczynka została zabrana przez ZRM do szpitala. Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej.

Każdego lata podczas rolniczych prac polowych odnotowywane są wypadki, których ofiarami stają się dzieci i młodzież. Policja apeluje o zachowanie ostrożności. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia. Pamiętajmy, że pojazdy i maszyny rolnicze mogą stwarzać dla dzieci bardzo duże zagrożenie. Zadbajmy o to, by dzieci bawiły się w bezpiecznej odległości od niebezpiecznych sprzętów i narzędzi. Nawet podczas obserwowania pracy rodziców lub przebywania w otoczeniu maszyn i zwierząt gospodarczych należy zachować szczególną ostrożność.

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

3 0

Brak słów na taką głupotę. 09:13, 26.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kara dla rodzicówkara dla rodziców

0 0

NALEŻY WPROWADZIĆ DRASTYCZNE KARY ZA WYZYSK NIELETNICH DO PRAC POLOWYCH.Cały świat gada o malutkich dzieciach szyjących ciuchy w Bangladeszu czy innych Indiach ,a NIKT nie martwi się o WYZYSKIWANE w gospodarstwach rolnych w Polsce.Ile kalek ,ile trupów dziecięcych jeszcze??????To wszystko wina tych nienażartych rolników.DZIECKO MA SIĘ BAWIĆ WE WAKACJE,A NIE UMIERAĆ ,ALBO BYĆ KALEKĄ.Żal mi dziecka OGROMNIE,rodziców NIE.Niech teraz patrzą przez całe życie ,jak zaniedbali własne dziecko.😠😭😭😭
15:19, 26.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone