Zamknij
REKLAMA

Napad na bank. Policja szuka sprawców i prosi o pomoc

18:59, 27.07.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z toruńskiej komendy szukają sprawcy napadu na placówkę bankową. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie rozboju do jakiego doszło 26 lipca tego roku około godz. 11:10 przy ul. Olsztyńskiej. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do placówki bankowej wszedł mężczyzna, który grożąc pracownicy nożem skradł pieniądze. Kobiecie nic się nie stało. Napastnik skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Sprawca to mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, na twarzy miał zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną bluzę z kapturem zasłaniającym częściowo twarz, na bluzie znajdował się jasny napis „APS EX pedition Group Ltd”, pod napisem skrzyżowane dwa kilofy; spodnie ciemnego koloru.

Policjantom zależy zwłaszcza na kontakcie z osobą, której sylwetka została zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, zaprezentowanym poniżej. Osoba ta może mieć informacje, które mogą okazać się istotne dla wyjaśnienia okoliczności sprawy. Policjanci szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów osoby zarejestrowanej na monitoringu lub innych, świadków.

Kontakt z  Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. dyżurny 502 997 221, oficer dyżurny KMP (56) 641 23 68 albo z numerem alarmowym 112. (policja)

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ob.z g-dzaob.z g-dza

3 0

ponieważ bank mnie na bieżąco okrada-nie pomogę 20:16, 28.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone