Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc

10:40, 10.09.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z pieniędzmi i dokumentami. Pozostawiony na ladzie sklepowej portfel zabrała robiąca zakupy kobieta i nie oddała nie swojej rzeczy. Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek nieuczciwej znalazczyni, którą zarejestrowała kamera monitoringu. Funkcjonariusze proszą mieszkańców o pomoc w tej sprawie w celu identyfikacji sprawcy.

W dniu (25.07.19) przy ul. Piłsudskiego na pasażu jednego z grudziądzkich marketów nieznana do tej pory kobieta przywłaszczyła pozostawiony na ladzie sklepowej portfel z pieniędzmi i dokumentami. Na nagraniach z monitoringu zabezpieczonych do prowadzonego postępowania widać osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa.

Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek kobiety licząc na pomoc mieszkańców w tej sprawie. Policjanci proszą o pomoc i przekazywanie wszelkich wiadomości, które mogłaby doprowadzić do identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.

Informacje można przekazać osobiście w KMP przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941. (policja.pl)

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

baltazarbaltazar

1 2

za chwilę jak ktoś znajdzie na ulicy 1 grosza to zostanie uznany za przestępcę
OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA 11:21, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ręce opadająRęce opadają

1 1

Ale ci ludzie to *%#)!& Ręce opadaja. Naprawdę warte to tego? Jak widać po komentatarzach chyba tak. Ale w Grudziundzu to nie dziwi. 22:57, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone