Zamknij
REKLAMA

Dozór i poręczenie majątkowe za rozbój

19:15, 09.10.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dozór i poręczenie majątkowe zastosował Prokurator wobec 21-letniego grudziądzanina, który dokonał rozboju w jednej z drogerii na terenie miasta. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w bezpośrednim pościgu krótko po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (07.10.2019) ok. godz. 17:00 w centrum miasta. Policjanci, którzy patrolowali ul. Legionów zauważyli, że przed jedną z drogerii szarpią się dwie osoby. Jedną z nich był pracownik ochrony, który usiłował ująć młodego człowieka, lecz ten mu się wyrwał i uciekł w pobliską bramę. Policjanci udali się za mężczyzną w pościg, który skończył się w pobliskiej kamienicy, gdzie napastnik został zatrzymany.

Okazało się, że jest to 21-letni grudziądzanin, doskonale znany policjantom ze swych wcześniejszych konfliktów z prawem. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukradł z drogerii perfumy, lecz został zauważony przez pracownika ochrony, który usiłował go ująć. 21-latek w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego towaru zaczął na niego napierać i popychać, aż obaj wyszli ze sklepu, gdzie zostali zauważeni przez nadjeżdżający patrol. Skradzione perfumy udało się odzyskać i towar trafił na sklepową półkę, a 21-latek do policyjnej celi. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że młody mężczyzna niespełna tydzień wcześniej groził pracownicy innego sklepu.

Dzisiaj (09.10.2019) został doprowadzony przed oblicze Prokuratora, gdzie usłyszał zarzut dokonania rozboju i kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego również policyjny dozór i poręczenie majątkowe. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MitolPitol MitolPitol

1 0

Teraz kogoś zabije siekierą, a Pan prokurator może wkoncu sprawdzi czy ma jaja między nogami czy *%#)!& 20:51, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JajaJaja

0 0

Pewnie niech chodzi, jutro znowu będzie groził trzeciej pracownicy. Ku..a co za prawo poj..ne to szok. Weź człowieku bądź spokojny. 22:54, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA