Zamknij
REKLAMA

18-letni kierowca BMW pod wpływem narkotyków. Grozi mu do 2 lat

10:03, 26.11.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grudziądzkiej grupy Speed zatrzymali 18-latka do rutynowej kontroli drogowej. Mężczyzna był pod wpływem działania środków odurzających, a w jego aucie mundurowi znaleźli narkotyki. Jak się później okazało, była to jego pierwsza kontrola drogowa od chwili zdania egzaminu na prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (24.11.2019) na ul. Hallera w Grudziądzu. Policjanci z grudziądzkiej grupy Speed postanowili zatrzymać do rutynowej kontroli kierującego pojazdem marki BMW. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że samochód nie został dopuszczony do ruchu. Uwagę policjantów zwrócił jednak kierowca auta- 18-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, który był bardzo pobudzony. Badanie policyjnym narkotestem wykazało obecność w jego organizmie środków narkotycznych. Ponadto w trakcie przeszukania pojazdu, mundurowi znaleźli kolejne środki odurzające. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana o wadze niespełna 1 grama. Po dokładniejszym sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że była to pierwsza kontrola drogowa 18-latka od chwili zdania przez niego egzaminu na prawo jazdy. Teraz mężczyzna będzie musiał się bez niego obejść przez dłuższy czas, gdyż zostało ono zatrzymane przez kontrolujących policjantów, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (25.11.2019) 18-latek usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych oraz prowadzenia pojazdu po ich użyciu, za co grozi do 2 lat więzienia. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Gość Gość

2 2

Brakowało jeszcze zeby spowodował wypadek i zabił kogoś niewinnego. Powinien dostać wysoka karę i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów skoro zaraz po zdaniu egzaminu wsiada nacpany za kierownicę. 18:40, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA