Zamknij
REKLAMA

Znasz tę osobę? Powiadom Policję!

12:57, 11.02.2020 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

2 lutego na portalu Grudziadz365.pl pisaliśmy o kierowcy motoroweru, który porusza się po lesie niszcząc ścieżki rowerowe. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie i prosi o pomoc mieszkańców.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie  w sprawie spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną przez kierującego motorowerem. Niestety, na tą chwilę nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę jadącego motorowerem, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o zarejestrowanym zdarzeniu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Do zdarzenia doszło w dniu 2 lutego ok. godz. 12:40 w okolicach osiedla Rządz na trasie rowerowej Single Track Wisła. Policjanci ustalili, że na w/w trasę wjechał kierujący motorowerem, a następnie odepchnął pokrzywdzonego, który nagrał całe zdarzenie kamerą i przejechał po jego rowerze. W sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o wykroczeniu z art. 98 kw, czyli spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną. Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości sprawcy zdarzenia, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w jego identyfikacji. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę jadącego motorowerem, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o w/w zdarzeniu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Zespołem ds. Wykroczeń pod nr tel: 564513275 lub 564513238 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30

[ZT]74010[/ZT]

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone